Kuru temizleme yaptırmanın faydaları

Kuru temizleme yaptırmanın faydaları

Düşünülenin aksine , ürünlerin sık temizlenmesi giysilere zarar vermez. Sık kuru temizleme, elyaf aşınmasına neden olan yerleşmiş kiri, pisliği çıkararak giysilerin ömrünü uzatır.

Profesyonel kuru temizleme firmaları lekeleri çıkarmak için karmaşık prosedürlerden ve özel leke çıkartıcı kimyasallardan yararlanırlar. Lekeler iki ana kategoriye ayrılır: solvent maddeyle çözünebilir lekeler ve suyla çözünebilir lekeler. Farklı lekeler, leke çıkartma teknisyenlerinin uzmanlaştığı farklı işlemler gerektirirler.

Kuru temizlemecinizin uzman leke çıkarma becerilerinden yararlanmak varken marketlerde satılan "her amaca uygun" leke çıkartıcı ürünleri kullanmaya veya "evde çare bulmaya ve bu stresi yaşamaya" çalışmaya ne gerek var?

Sık kuru temizleme yapılması, temizlenmedikleri taktirde oksitlenmeye ve sararmaya yol açan lekelerin çıkarılmasını da sağlar. Bu yüzden sık kuru temizleme yaptırılması giysilerinizi ve tekstil ürünlerinizi çok daha uzun süre kullanmanızı da sağlar.

Kuru Temizlemeciler, gece elbiselerinin, damatlıkların, gelinliklerin  ve diğer aile yadigarlarının korunmasında uzmanlaşmıştır. Koruma, bir giysinin ömrünü yıllarca uzatmaya yardım edecek şekilde temizlenmesidir. Profesyonel kuru temizlemecilerin genellikle söylediği gibi onlar bir müşterin sadece giysisini korumakla kalmaz, aynı zamanda bir hatırayı da korumuş olurlar.

Halılarınız içinde güvenle teslim alıcağımız halılar özelliklerine göre kategorilendirilip , özel deterjanlar ile lekeye müdahale edilip, ilk günkü yeniliğiyle tarafınıza teslim edilir.

Scroll