Güvenlik ve Gizlilik

Kurutemizle.com Veri Gizliligi

Kurutemizle.com kullanicilardan derledigi kisisel ve hassas bilgileri kullanici onayi olmaksizin hiçbir isim altinda, hiçbir nedenle açiklamamayi, söz konusu bilgileri üçüncü sahislarla paylasmamayi ve hiçbir surette kötüye kullanmamayi taahhüt ve garanti eder.

Gizlilik Politikasi

Siz, Kurutemizle.com’da alisveris yaparken güvenliginizin de üst seviyede olmasi çok önemlidir.

Ödemeleriniz sirasinda üst seviyede güvenliginiz düsünülmüstür. Bu sebeple sistemimizde Müsteri Güvenligini En Üst Sirada tutmak için, Dünya'da En Güvenilir Sistem Olan SSL Secure Kullaniyoruz. Ödemenizin gerçeklestirilmesi için gerekli olan bilgiler (kredi karti numarasi gibi) hiçbir sekilde Kurutemizle.com tarafindan veritabaninda tutulmamaktadir. Bu bilgiler direkt olarak anlasmali oldugumuz bankalara aktarilmaktadir. Bilgilerin aktarimi Comodo SSL Tabanli 128 Bit Sifreleme ile gerçeklestirilmektedir.

Kurutemizle.com'a Üye oldugunuzda Size ait herhangi bir bilgi Gizlilik Politikamiz geregi 3. kisilerle Paylasilmamaktadir. Sitemize Üye Oldugunuzda Sistemimize kayitli cep telefonunuz veya Email Adresiniz önemle Saklanir ve Sizin bilginiz disinda herhangi bir alanda Kullanilamaz.

Sitemize girilen bilgilerin ve islemlerin güvenligi için gerekli önlemler, bilgi ve islemin mahiyetine göre Kurutemizle.com  ve/veya ilgili kart kuruluslarinca sistem ve internet altyapisinda alinmistir. Tüm kredi karti islemleri ve onaylari tarafimizdan bagimsiz olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluslari‘nca online olarak aranizda gerçeklestirilmektedir (Kredi karti sifresi gibi bilgiler Kurutemizle.com  tarafindan görülmez ve kaydedilmez).

Müsterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satin alma ve bilgi güncelleme amaçli girdikleri bilgiler, özellikle kredi karti ve banka kartlarina ait gizli bilgiler diger internet kullanicilari tarafindan Görüntülenemez.

Güvenli Teslimat

Güvenli Teslimat

Tüm Siparişlerde
Para İdesi

Para İdesi

İstediğiniz her an
7/24 Destek

7/24 Destek

Online Müşteri Temsilcileri
Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

3d Secure
Scroll